Podsumowanie Roku 2013

Ponieważ styczeń jest czasem podsumowań poprzedniego roku i zapowiedzi na przyszły, pod spodem zamieszczam krótki raport, jaki przygotował dla mnie nieoceniony WordPress.

Prym w klikalności wiodły w tym roku Wasylisa (hurra!), a także Dziewczynka z Zapałkami, Czerwone Trzewiczki i Kobieta – Szkielet. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zawitali na bloga, czytali, komentowali, linkowali i w jakikolwiek inny sposób wspierali.

W tym roku na pewno znajdzie się miejsce na kolejne analizy baśni zamieszczonych w Biegnącej z Wilkami i tłumaczenia co ciekawszych wypowiedzi dr Estes, chciałabym również, choć nie jest to główny wątek bloga, powrócić do tematu stresu pourazowego, bo praktycznie nie ma tygodnia, żeby ktoś nie zawitał tu poszukując wiadomości na temat PTSD.

Zapraszam również serdecznie do współpracy osoby, które chciałyby się podzielić wrażeniami na temat Biegnącej z Wilkami i wpływu, jaki książka wywarła na ich życie, chętnie udostępnię łamy na Wasze własne odczucia.

Pozdrawiam serdecznie

Anna

——————————————————————————–

The WordPress.com stats helper monkeys prepared a 2013 annual report for this blog.

Here’s an excerpt:

The concert hall at the Sydney Opera House holds 2,700 people. This blog was viewed about 15,000 times in 2013. If it were a concert at Sydney Opera House, it would take about 6 sold-out performances for that many people to see it.

Click here to see the complete report.

Advertisements

2 responses to “Podsumowanie Roku 2013

  1. Dziękuję za tłumaczenie tekstu na temat PTSD. Okazał mi się bardzo pomocny, wciąż wracam do tego artykułu. Nigdzie nie mogę znależć informacji na temat gdzie można udać się na rozmowę/terapię dla osób z PTSD? Lub poznać ludzi którzy przeżyli trudną sytuację i chcieliby porozmawiać z kimś, kto też to rozumie. Będę wdzięczna za jakikolwiek informacje.

    • Dziękuję bardzo za komentarz, pytałam na profilu bloga na FB czy takie grupy istnieją i czy ktoś ma namiary, bo niestety sama nie dysponuję żadnymi danymi. Jedyne co znalazłam to grupy internetowe (http://www.nerwica.com/ptsd-zespol-stresu-pourazowego-f16.html), ale może tam właśnie uda się znaleźć osoby z okolicy albo wręcz zorganizować grupę na miejscu? Na pewno jeszcze na wiosnę zamierzam powrócić do tematu, bo dowiaduję się coraz to nowszych rzeczy. Pozdrawiam serdecznie 🙂 i życzę powrotu do stabilnego życia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.